ЕКО-СОФТ 2017      




Результати конкурсу «Екософт»

З 21 по 23 лютого 2017 року під егідою Міністерства освіти і науки України  на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у м. Києві, за підтримки ІT-компанії «Скайлайн Софтвер» (оператор програм «1С» в Україні), за сприяння Державної служби інтелектуальної власності, Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності», Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України було проведено фінальний тур ІІ етапу ХVI Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2017». Метою конкурсу є підвищення якості навчально-виховного процесу та підтримки обдарованої молоді в галузі розробки програмного забезпечення, технічного устаткування та прикладних рішень для обчислювальних систем.

За підсумками ІІ очного етапу ХVI Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2017», який проходив на базі Національного еколого-натуралістичного центру у м. Києві студенти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського посіли наступні призові місця:

1 місце – Радомська Тетяна Олегівна, студентка 3 курсу, ступінь вищої освіти «Бакалавр», Навчально- наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації, напряму підготовки 6.010104 "Професійна освіта. Комп'ютерні технології в управлінні та навчанні" та Рачинська Дарія Сергіївна, студентка 4 курсу, ступінь вищої освіти «Бакалавр», факультету філології і журналістики напряму підготовки 6.030302 "Українська мова і література" за кращу командну авторську розробку в категорії «Навчальні програми», номінації «Висока суспільно-корисна спрямованість» на тему: «Віртуальне освітнє середовище для вивчення української мови як засіб електронної дидактики у загальноосвітніх начальних закладах» (науковий керівник к.п.н., старший викладач кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Кобися Алла Петрівна);

1 місце – Лиса Антоніна Ігорівна, студентка 4 курсу, ступінь вищої освіти «Бакалавр», Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації, напряму підготовки 6.010104 "Професійна освіта. Комп'ютерні технології в управлінні та навчанні" за кращу авторську розробку в категорії «Навчальні програми», номінації «Висока суспільно-корисна спрямованість» на тему: «Електронний освітній ресурс на основі технології майндмеппінгу «Системи керування базами даних» як засіб підвищення ефективності навчального процесу» (науковий керівник к.п.н., доцент кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Кобися Володимир Михайлович);

1 місце – Ільїна Олександра Ігорівна, студентка 4 курсу, ступінь вищої освіти «Бакалавр», Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації, напряму підготовки 6.010104 "Професійна освіта. Комп'ютерні технології в управлінні та навчанні" за кращу авторську розробку в категорії «Навчальні програми», номінації «Неординарна творча розробка» на тему: «Авторський мультимедійний програмний засіб для вивчення хмарних технологій та їх використання в освітній діяльності» (науковий керівник к.п.н., доцент Шахіна Ірина Юріївна);

2 місце – Медвєдєв Роман Петрович, студент 3 курсу, ступінь вищої освіти «Бакалавр», Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації, напряму підготовки 6.010104 "Професійна освіта. Комп'ютерні технології в управлінні та навчанні" за кращу авторську розробку в категорії «Навчальні програми», номінації «Висока суспільно-корисна спрямованість» на тему: «Електронний навчальний курс з основ комп’ютерної анімації на базі платформи дистанційного навчання» (науковий керівник к.п.н., старший викладач кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Кобися Алла Петрівна);

2 місце – Брунько Марина Миколаївна, студентка 1 курсу, ступінь вищої освіти «Бакалавр», Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації, напряму підготовки 015.10 "Професійна освіта (комп'ютерні технології)" за кращу авторську розробку в категорії «Навчальні програми», номінації «Висока суспільно-корисна спрямованість» на тему: «Візуалізація навчального матеріалу предметів природничо-математичного циклу засобами інформаційно-комунікаційних технологій в загальноосвітніх навчальних закладах» (науковий керівник к.п.н., доцент кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Кобися Володимир Михайлович);

2 місце – Жагло Яна Олексіївна,  ступінь вищої освіти «Магістр», факультету математики, фізики і технологій та Мотишена Іванна Станіславівна, ступінь вищої освіти «Магістр», факультету математики, фізики і технологій за кращу командну авторську розробку в категорії «Навчальні програми», номінації «Стильність оформлення та якісний інтерфейс» на тему: «Електронний посібник «Вчимося працювати з Photoshop CS6» (науковий керівник к.п.н., доцент кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Кізім Світлана Степанівна);

3 місце – Остаповець Анатолій Сергійович, студент 1 курсу, ступінь вищої освіти «Бакалавр», Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації, напряму підготовки 015.10 "Професійна освіта (комп'ютерні технології)" та Черній Олег Юрійович  за кращу командну авторську розробку в категорії «Навчальні програми», номінації «Висока суспільно-корисна спрямованість» на тему: «Використання хмарних технологій для вивчення розділу фізики «Теплові явища» (науковий керівник к.п.н., доцент Шахіна Ірина Юріївна);

 

 

Дипломами фіналістів (учасників) нагороджено:

– студентів 4 курсу, ступінь вищої освіти «Бакалавр», Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації, напряму підготовки 6.010104 "Професійна освіта. Комп'ютерні технології в управлінні та навчанні" за авторську розробку на тему: «Використання хмарних технологій для вивчення мови логічного програмування Пролог» (науковий керівник к.п.н., доцент Шахіна Ірина Юріївна):

·        Тимощук М.В.;

·        Ільїну О.І.;

·        Григоренка К.В.;

·        Поперечного М.М.;

·        Покаместову Н.Д.;

·        Камінського В.В.;

·        Кирильчука С.М.

 

Дипломами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді нагороджено:

–      Кобисю Аллу Петрівну – наукового керівника Рачинської Дарини Сергіївни, Радомської Тетяни Олегівни, Медвєдєва Романа Петровича – призерів ІІ етапу ХVI Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2017»;

–      Кобисю Володимира Михайловича – наукового керівника Лисої Антоніни Ігорівни, Брунько Марини Миколаївни – призерів ІІ етапу ХVI Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2017»;

–      Кізім Світлану Степанівну – наукового керівника Жагло Яни Олексіївни, Мотишеної Іванни Станіславівни – призерів ІІ етапу ХVI Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2017»;

–      Шахіну Ірину Юріївну – наукового керівника Ільїної Олександри Ігорівни, Чернія Олега Юрійовича, Остаповця Анатолія Сергійовича – призерів ІІ етапу ХVI Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2017».